Dobrý den, Vítáme Vás na našich stránkách trendprint. Doporučujeme, abyste se drželi velikostních tabulek, které by měly být uvedeny u každé položky. Přejeme pohodlný nakupovaní :) Kdybyste si nevěděli rady tak neváhejte zavolat 776694306 Pištěk Marek

PREMIER LEAGUE (Anglie)

V této kategorii najdete veškerý výběr oblečení z nevyšší anglické ligy Premier League do které patří ty největší fotbalové týmy Evropy i světa, jako jsou např. - Manchester United FC, Liverpool, Arsenal FC, Manchester City FC, Chelsea FC.

Určitě kategoriích fotbalových týmu si vybere oblečení, každý pořádný fanoušek anglické ligy, který jasně ví, za který tým kope!

Ve výběru jsou  jak - fotbalové dresy, fotbalové teplákové soupravy, potisk s vlastním jménem a číslem, mikiny, trička týmu a největších hvězd, batohy s logem, vak, čepice, fotbalové šortky a mnohem dalšího. 

 

Premier League je nejvyšší anglická fotbalová ligová soutěž. Pořádána je Anglickou fotbalovou asociací (FA), podobně jako všechny soutěže registrovaných hráčů na území Anglie a Walesu včetně druhé nejvyšší soutěže EFL Championship.

Soutěž je tvořena celkem 20 týmy, z nichž první čtyři týmy postupují přímo do základní skupiny Ligy mistrů. Pátý tým postupuje přímo do základní skupiny Evropské ligy. Další místo v Evropské lize připadne vítězi FA Cupu. Pokud je vítěz FA Cupu zároveň umístěn do pátého místa, připadne postup do základní skupiny Evropské ligy týmu na šestém místě. Jediná anglická pozice v play-off Evropské konferenční ligy připadne vítězi EFL Cupu. Pokud je vítěz EFL Cupu zároveň umístěn do pátého/šestého místa, připadne účast v play-off Evropské konferenční ligy týmu na sedmém místě.[1] Naopak tři nejhorší týmy soutěže sestupují do EFL Championship, druhé nejvyšší soutěže. Vítěz soutěže má také právo startovat v anglickém superpoháru zvaném Community Shield, kde ho vyzve vítěz FA Cupu.

Od založení soutěže v ní působilo celkem 50 týmů, přičemž 7 z nich vyhrálo ligový titul (Manchester United - 13, Chelsea - 5, Manchester City - 5, Arsenal - 3, Liverpool -1, Blackburn Rovers - 1, Leicester City - 1).